Podhajská - slané a léčivé lázně

Termální koupaliště Podhajská přezdívané také "Slovenským mořem", je jedno z nejznámějších termálních koupališť v Nitranském kraji vůbec. Díky vodě, která je skoro srovnatelná svojí slaností s Mrtvým mořem je takto nazývána, jenže není jen slaná avšak i velice léčivá hned v několika lékařských oborech. Napomáhá všem částem unaveného a vysíleného těla. Silně mineralizovaná voda se čerpá z hloubky 1900 metrů již od roku 1973. A v tomto areálu je Vám k dispozici deset bazénů, zábavné dětské atrakce, luxusní bary ale i pěkné restaurace.

Široká paleta potíží lehce vyléčena

Toto termální koupaliště má vodu, která oplývá mnoho dobrými vlastnostmi s nimiž dokáže léčit nejrůznější poruchy našeho organizmu. Pomáhá především od potíží dýchacích cest, pohybového aparátu a především kožních problémů. Avšak do termálního koupaliště Podhajská se jezdí léčit i lidé s potížemi kloubními, s cévními problémy, astmatem nebo bolestmi páteře. Díky velice bohaté koncentraci síranů, kyseliny křemičité a borité napomáhá s vyléčením ekzémových problémů, včetně lupénky.

Nejrůznější zábava v jednom areálu

Avšak jestli nejste jeden z typů, co mají rádi ve zdravém tělu i zdravého ducha, tak je tu pro Vás hned několik druhů zabavení, aniž byste museli opustit tento velký areál. Termální koupaliště Podhajská totiž nabízí i stánky se spoustou občerstvení, venkovní restaurace a přepychové cukrárny. A ti kteří milují přírodu, se mohou kochat travnatými terasami skoro jako z unikátní botanické zahrady. Dokonce i okolní lesy Vás mohou zlákat na nějakou delší procházku po turistických stezkách, které jsou zde pravidelně upravovány a proto nehrozí, že byste se mohli ztratit v tomto překrásném kraji.

povinné ručení porovnání na favorita, nový hrnec tescoma,. Levné a rychlé grafické studio Brno.